Piotr Nalepa - webmaster/freelancer
Cześć, jestem Piotrek!

Obecnie studiuję Informatykę Ekonomiczną na Akademii Ekonomicznej w Katowicach, a w wolnych chwilach zajmuję się projektowaniem stron WWW, wdrażaniem systemów e-commerce oraz tworzeniem grafiki na potrzeby stron internetowych. Przez kilka lat pracy jako webmaster/webdeveloper zebrałem spore doświadczenie, które procentuje przy każdym nowym projekcie. Nie unikam wyzwań, bo tylko one pozwolą mi się rozwijać.

Poza pracą jako webmaster udzielam się aktywnie w amatorskich ligach piłkarskich. Gram jako bramkarz, więc na mnie najczęściej spoczywa obowiązek utrzymania dobrego wyniku i kierowania drużyną w grze obronnej.
Moją zaletą jest to, że potrafię przewidzieć pewne sytuacje "naprzód", dzięki czemu drużyna zawsze może mi zaufać, bo wiedzą, że jakkolwiek nimi nie pokieruję to efekt zawsze będzie taki sam. Skuteczna obrona i uniknięcie porażki. To samo się dzieje podczas pracy nad projektami mi zleconymi. Planuję "naprzód" i unikam zbędnych problemów.

Ciągle poszukuję nowych inspiracji jako grafik i webdeveloper. Nie ukrywam, że inspiracją dla mnie bywają natura, architektura czy muzyka (szczególnie te dwa ostatnie można potraktować jak sztukę, więc uznaję tworzenie stron WWW za sztukę). Z projektowaniem stron jest tak, że teoretycznie każdy może je tworzyć, ale niewielu zostaje mistrzami w tej dziedzinie. Dlatego zbudowanie strony WWW należy zlecać osobom, które się na tym dobrze znają. Tym bardziej, jeśli dana strona ma być podstawą wizerunku firmy/osoby/idei w Internecie.

Uważam siebie za osobę praktyczną, słowną, solidną i terminową. Dlatego też, tego samego wymagam od klientów. Ponieważ wiem, że w takich sytuacjach, kiedy obydwie strony ukazują sobie szacunek, wszyscy są zadowoleni i chętni do współpracy.

Napisz do mnie

Formularz tymczasowo wyłączony


2024 © Piotr Nalepa. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Blog webmasterski | Tutoriale CSS, jQuery, PHP